Визначена вартість найдешевшої квартири Москви

Середня ціна квадратного метра в новобудовах Москви до квітня 2017 року досягла 148,5 тисячі рублів, збільшившись за місяць більш ніж на два відсотки. Найдешевша пропозиція нового житла в місті — 2,4 мільйона рублів.

У таку суму обійдеться покупцям 24-метрова студія в споруджуваному комплексі в Південному окрузі, свідчать матеріали компанії «Метріум Груп».

За підрахунками аналітиків, в березні середня вартість первинного житла в столиці зросла на 2,6 відсотка. В результаті, незважаючи на зниження ціни протягом перших двох місяців 2017 року (мінус 0,8 відсотка в січні і мінус 0,6 відсотка у лютому), за квартал вона продемонструвала зростання на рівні одного відсотка.

Також по темі:

Як відзначають експерти, підвищенню сприяли зміни в структурі пропозиції, зокрема — рішення одного з забудовників зняти з продажу значний обсяг квартир в комплексі на низькій стадії готовності.

Середня ціна покупки нових студій в Москві до квітня склала 4,9 мільйона рублів, однокімнатних квартир — 6,2 мільйона рублів, двокімнатних — дев’ять мільйонів рублів, трикімнатних — 12,1 мільйона рублів.

Найдоступніший лот на столичному ринку новобудов — студія площею 24,5 квадратного метра в Браїлів Східному (Південний адміністративний округ) — у березні став дешевше майже на 10 відсотків і тепер оцінюється в 2,4 мільйона рублів.

Згідно з раніше опублікованими даними, на півдні Москви зосереджена найбільша кількість незатребуваних нових квартир, зданих в експлуатацію до початку 2015 року. Всього в місті налічується близько 2,5 тисячі таких лотів.