У Сочі розпродали всі місця в санаторіях на літо

У сочинських санаторіях розпродані 100 відсотків номерів на липень і серпень. Завантаження лікувально–профілактичних установ на червень до сьогоднішнього дня досягла 90 відсотків. В цілому кількість відпочиваючих в Сочі в цьому сезоні, за прогнозами експертів, буде порівнянна з показниками минулого року, говориться в повідомленні, опублікованому на сайті міської адміністрації.

«Ми ставимо завдання максимально зберегти параметри завантаження курорту на рівні минулого року», — наводяться в повідомленні слова начальника управління туризму адміністрації Сочі Сергія Домората.

За даними сочинської влади, багато місцевих готелів у 2017 році перейшли на роботу з популярною системою «все включено». Зокрема, така схема впроваджена в готельних комплексах «Бридж Резорт», «Імеретинський», «Сочі-Бриз», «Перлина», «Прометей клуб», «АкваЛоо», пансіонат «Шексна» та інших.

Також для залучення туристів розроблена велика програма міських заходів, зазначається в повідомленні. Всього у 2017 році заплановано близько 200 подій, найбільш масштабні з них — матчі Кубка Конфедерацій з футболу і XIX Всесвітній фестиваль молоді і студентів.

Раніше повідомлялося, що в перші три місяці 2017-го середній рівень завантаження готелів у гірському кластері Сочі перевищив 72 відсотки. Роком раніше цей показник становив 70 відсотків, в 2015-м — 61 відсоток, а в «олімпійському» 2014-му — трохи більше 46 відсотків. Зростаючу популярність сочинських готелів аналітики пояснюють зниженням вартості номерів.