"Нерухомий" світ

Москва втратить на пільговій оренді 7,2 мільярдів рублів

08.09.09 11:07

Вид на Коломенське

У московському музеї-заповіднику "Коломенське" буде відтворений дерев'яний готель XVII століття по типу "заїжджої хати". Про це повідомило агентство "Інтерфакс" з посиланням на заяву начальника управління координації будівництва готелів Володимира Єрмолаєва.

За його словами, споруда матиме всього один-два поверхи. Поряд з нею буде організоване невелике подвір'я. Єрмолаєв відзначив, що в даний час знаходиться на узгодженні дозвільна документація на будівництво готелю.

У 2005 році уряд Москви заявив про проведення масштабної реконструкції території музею-заповідника і розташованих на ній пам'ятників архітектури. "Комсомольська правда" повідомляла, що до 2007 року влада планувала побудувати три трактири на 250, 150 і 70 місць, 12 "заїжджих хат", двоповерховий готель на 200 місць, 24 садиби російських регіонів, садиби ремісників, 54 торгових павільйони, адміністративні будівлі і багато що інше.

Як повідомляло агентство РІА Новини, фінансування витрат на проектування і будівництво об'єктів планували здійснювати за рахунок інвестора. Після закінчення будівництва готель і хати збиралися передати в оренду інвестору на 15 років, а нежитлові приміщення повинні були перейти у власність Москви.

У серпні 2009 року керівник комплексу містобудівної політики і будівництва міста Москви Володимир Ресін повідомив, що проекти будівництва готелів в паркових зонах  "Коломенське" і "Царіцино" вже реалізовані. "При цьому проекти готельних об'єктів пристосовані для розміщення на територіях з особливим статусом - природних комплексів і ландшафтних музеїв", - наводить слова Ресіна портал столичного будкомплексу "Будівельний світ".