"Нерухомий" світ

У Росії створять партію обдурених пайовиків

17.08.09 16:04

Голодування пайовиків у Домодєдово

Потерпілі співінвестори Московської області у вересні цього року планують створити партію обдурених пайовиків. Про це повідомило агентство РІА Новині з посиланням на заяву представника ініціативної групи співінвесторів Дениса Потапова.

Ініціаторами створення партії виступили представники групи співінвесторов підмосковного міста Щербинки, які, за словами Потапова, готові надати "свій будівельний майданчик для проведення засновницького з'їзду партії".

Співінвестори вважають, що створення партії викличе суспільний резонанс і сприятиме вирішенню проблем обдурених співінвесторів як в окремих регіонах країни, так і в Росії в цілому.

Резолюція про створення партії була прийнята після чергового маршу протесту пайовиків, 15 серпня, що відбувся в Москві. Як агентство повідомляло раніше, марш протесту почався на набережній Тараса Шевченка біля моста "Багратіон" і завершився мітингом у готелю "Україна". У акції взяли участь близько 300 потерпілих співінвесторів з підмосковних міст Щербинка, Домодедово, Ногінськ, Балашиха, Сходня, а також з Сочі.

У червні цього року співінвестори будівельній компанії "Будметресурс" на знак протесту захопили квартири в одній з новобудов на вулиці 2-й Яром в Щербинці. Основною вимогою учасників акції, що продовжується вже третій місяць, є завершення будівництва будинків.

За словами Дениса Потапова, на сьогодні в Підмосков'ї налічується близько 25 тисяч обдурених пайовиків і 70 проблемних об'єктів.