Названа вартість найдешевшої квартири Криму

Мінімальна ціна квартири на Кримському півострові — 1,25 мільйона рублів. Цієї суми вистачить, щоб придбати «однушку» площею 19 квадратних метрів на шостому поверсі дев’ятиповерхового будинку в центральній частині Сімферополя. Вартість найдорожчих квартир регіону майже в 68 разів вище — 84,5 мільйона рублів, свідчать матеріали компанії «МІЕЛЬ-Франчайзинг».

Площа кімнати у найдешевшій квартирі Криму — 12 квадратних метрів, кухні — 4,5 метра.

Друге місце списку доступних пропозицій житла на півострові займає лот за два мільйони рублів. «Однушка» в селищі Малий маяк (28 кілометрів від Ялти) знаходиться на третьому поверсі п’ятиповерхового панельного будинку. Загальна площа квартири — 35 квадратних метрів. З його вікон відкриваються види на Чорне море і гори.

Третя позиція дісталася однокімнатній квартирі в Гурзуфі за 2,7 мільйона рублів. Загальна площа житла — 20,8 квадратного метра.

Найдорожчі апартаменти Криму, за даними аналітиків, розташовані в Ялті, в елітному житловому комплексі в Приморському парку. П’ятикімнатна квартира за 84,5 мільйона рублів обладнана чотирма терасами, її загальна площа — майже 260 квадратних метрів.

Як відзначають експерти, в цілому обсяги угод з нерухомістю в Криму за 2016 рік збільшилися майже в два рази. Житло на Південному березі півострова, в основному, купують для подальшої здачі в оренду, а в Сімферополі часто купують квартири вихідці з інших регіонів Росії, перебираються ближче до моря на постійне місце проживання.

Раніше глава адміністрації Сімферополя Геннадій Бахарєв спрогнозував швидке подорожчання нерухомості в Криму. За його словами, зростання цін на місцеве житло буде сприяти запуск мосту через Керченську протоку.